Czech English French German Russian

< návrat zpět

Chovatelská stanice

"Od Kačky"

byla zaregistrována v roce 1993.


Název mé chovatelské stanice byl vybrán podle mého jména Kateřina a jména mé první chovné feny, která se jmenovala Catrin .... Za tu dobu jsem odchovala nespočet štěňat rottweilerů, jelikož je to moje srdeční záležitost, kterým jsem věrná už 27 let ... A snažím se u tohoto plemene udržet dobré zdraví a typickou povahu pro rottweilera. V roce 2017 mne oslovilo plemeno francouzský buldoček a rozhodla jsem se pro jejich chov. V roce 2019 jsem odchovala své první 2 vrhy .

Od začátku působení mé chovatelské stanice jsem dále odchovala štěňata a to i externě plemene belgický ovčák, německý boxer, stafordšírský bulteriér, labradorský retrívr, jack russel teriér.

Kynologii se věnuji od svých 10 let, kdy mne k ní přivedli rodiče, kteří chovali německé boxery a bratr, který byl i několikanásobný Mistr republiky v BVK a Mistr sportu s fenou německého boxera. Já jsem za tu dobu se svými psy složila nespočet zkoušek a odchovala několik championů,interchampionů a účastníků MR RTW, RTW Cupu a účast na MS RTW s výbornými výsledky. Kromě toho jsem uspořádala 2 největší Klubové výstavy rottweilerů od roku 1995 za účasti 137 psů v roce 2006 Jičíně, kterou posuzovali poprvé v ČR němečtí rozhodčí a v roce 2019 v Lomnici n.Popelkou za účasti 150 psů, kterou posuzovali finští rozhodčí. Také od roku 1995 pořádám výcvikové tábory nejen pro rtw .....

 

Je možné se se mnou potkat na vrcholových výcvikových akcích, výstavách,ale zejména v mé chovatelské stanici " Od Kačky ", kde Vám ráda ukážu všechna moje zvířata.